Jääkiekko F- ja G-juniorit
Junnuja tukemassa:
Kaudella 2026-2027 F ja G-juniorit eli 2017 ja nuoremmat kuuluvat joukkueeseen. Joukkue pelaa Patajunnuliigaa. Jääharjoitukset ovat maanantaisin 18-19 ja torstaisin klo 18-19. Uudet harrastajat ovat tervetulleita mukaan!
Tutustu myös Luvian Kiekon Kiekkokouluun, joka on helppo tapa tulla kokeilemaan harrastusta. Aivan vasta-alkajille tarjolla on myös Ilmainen luistelukoulu!
Päävalmentaja
Tomi Näkki, 0443621558
Valmentajat
Tomi Näkki, Niko Papinaho, Jani Ekman, Joona Meriläinen, Mikko Ranne, Liisa Heinä-Aho, Antti-Jussi Heinäaho
Rahastonhoitaja
Minna Vihelä, 0504910809
Kannusta tukea meidän seuran junnuille!
Satakunnan Osuuskauppa tukee alueensa lasten ja nuorten liikuntaharrastustoimintaa Kannustajat-tukimallilla jakamalla tänäkin vuonna 30 000 euroa junnu-urheilulle.
Myös meidän seuramme on tukimallissa mukana ja Kannustamalla meitä, osa tuesta voidaan jakaa meille!
Lue lisää ja Kannusta: satakunnanosuuskauppa.fi/kannustajat
#kannustajat
#satakunnanosuuskauppa








